Tohid Foundation Inc.

مراسم به مناسبت اعیاد شعبانیه

شعبان شد و پیک عشق از راه آمد

عطر نفس بقية الله آمد

با جلوه سجاد، ابوالفضل و حسين

يك ماه و سه خورشيد در اين ماه آمد

روزهای پایانی ماه رجب، نوید دهنده ماه شعبان، اردیبهشت معنویت و عبادت است؛ ماهی برای فرا رفتن وتعالی.شعبان از ماههای پر فضیلت سال به شمار می رود که با حلول آن مؤمنان صبر پیشه می کنند تا خود را برای فرا رسیدن ماه انسان ساز آماده کرده و از فضایل و مکارم اخلاقی خاصی به دلیل معنویت موجود در این ماه برخوردار شوند.

هنگامی که ماه شعبان فرا می رسید امام سجاد (ع ) اصحاب خود را فرا می‌خواند و درباره فضیلت این ماه سخن می گفت. آنگاه می‌فرمود: هر کس برای محبت پیامبر و تقرب به خداوند، ماه شعبان را روزه بدارد، خداوند او را در روز قیامت مشمول کرامت خود می‌گرداند و بهشت را برای او لازم می شمارد.

ماه مبارک شعبان سرآغاز اعیاد شعبانیه؛ میلاد خجسته سرور آزادگان و شهیدان امام حسین (ع)، میلاد با سعادت پرچم دار انقلاب کربلا و سمبل وفاداری وعشق حضرت عباس (ع)، و میلاد زینت بخش ساجدان و عابدان حضرت امام زین العابدین (ع) دیباچه شعبان را به گلستان نور و سرور بدل کرده اند.

بنیاد توحید این مناسبت های عزیز و مبارک را به همه ی شما خوبان تبریک و شاد باش می گوید و این اعیاد را به همراه شما جشن می گیرد. بدینوسیله از شما دوستان عزیز برای حضور در این جشن دعوت می نماییم.

سخنران: آقای دکتر آفاقی

زمان: شنبه 17 ژوئیه 2010 (Saturday, 17 July )

ساعت: 7 بعدازظهر (. 7:00p.m)

مکان: Box Hill Community Arts Centre (Arbour Hall), 470 Station Street, Box Hill

Melway Reference: 47 D11

پذیرایی از عزیزان به صرف شیرینی، نوشیدنی، شام و نذورات خواهد بود. لطفا برای اطلاعات بیشتر این فایل را دانلود فرمایید.

چنانچه نتوانستید از طریق فرم بالا ثبت نام کنید لطفا به آدرس   ایمیلی به همراه اطلاعات درخواست شده بفرستید.

بنیاد توحید


این صفحه را پرینت بگیرید این صفحه را پرینت بگیرید