Tohid Foundation Inc.

جمع آوری کمک مالی برای دادن افطار در ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت بقیة الله الاعظم (عج)

جامعه اسلامی دانشگاه موناش (Monash University Islamic Society) هر ساله در ماه مبارک رمضان با برگزاری مراسم افطار خود از برادران مسلمان پذیرایی می کند. با استقبال جمعی از ایرانیان مقیم، دانشگاهیان، و دانشجویان تصمیم گرفته شد تا ایرانیان علاقه مند ساکن در ملبورن امسال هزینه یکی از مراسم های افطار را تقبل نمایند و این افطار از طرف ایرانیان برگزار شود.

ثواب افطاری دادن بر هیچ کدام از عزیزان پوشیده نیست. صد ها حدیث و روایت آشکارا این مهم را بیان می دارند و بر صدقه دادن و افطاری دادن در ماه مبارک رمضان، حتی به اندازه یک دانه خرما  توصیه می کنند.

بنیاد توحید در نظر دارد تا به عنوان یک ارگان غیرانتفاعی و خیریه و عضو کوچک در جامعه ایرانیان مقیم ملبورن، به جمع آوری کمک های مالی در راستای این امر خیر کمک کند و سهم کوچکی در این مهمترین داشته باشد. می خواهیم به عنوان جامعه ایرانیان در ملبورن پیش قدم باشیم و سهمی در این مراسم داشته باشیم و نشان دهیم که ما هم جدا از سلیقه های متفاوت، در کمک به هم نوع، ایثار، و بخشش اتفاق نظر داریم. این در حالی است که قبلا دوستانی در راستای کمک های مالی برای افطاری در ماه مبارک رمضان اعلام آمادگی کرده اند.

مراسم افطار در روز جمعه 20 آگوست  خواهد بود و برآورد هزینه برای افطاری به بیش از 400 نفر در حدود 3000$ الی 4000$ می باشد.

از تمامی دوستان و هم میهنان و مومنین عزیز تقاضا داریم در صورت تمایل به مشارکت در این امر خیر با ایمیل بنیاد توحید (info@tohidfoundation.com) تماس گرفته و یا مبالغ در نظر گرفته را به حساب بنیاد توحید واریز نمایید:

(لطفا به عنوان Reference و یا to account description کلمه Ramadan ذکر شود)


درضمن در صورت تمایل به اهدای مبلغ به صورت نقدی می توانید درخواست خود را به آدرس ایمیل بنیاد توحید ارسال کرده و در این صورت با شما جهت دریافت مبلغ مورد نظر هماهنگ خواهد شد.

پیروز و پایدار باشید

بنیاد توحید

این صفحه را پرینت بگیرید این صفحه را پرینت بگیرید