Tohid Foundation Inc.

نماز عید فطر

بسم الله الرحمن الرحیم
الله اکبر و لله الحمد، الحمدلله علی ما هدانا
و له شکر علی ما اولانا

حلول ماه شوال و عید سعید فطر را تبریک عرض مینماید و پیرو اطلاعیه قبلی باستحضار میرساند که همانطور که از نقشه های ارائه شده مشخص بود تعداد زیادی از اشخاص مورد اعتماد در نقاط مختلف موفق به رویت هلال ماه شوال در غروب امروز گردیده اند. بنابراین به حول و قوه الهی فردا دوشنبه نماز عید فطرمطابق سالهای قبل و مطابق اطلاعیه زیر برگزار خواهد شد.

روز دوشنبه 26 جون 2017
7:20 صبح اذکار قبل از نماز
7:35 صبح شروع نماز و خطبه کوتاه خواهد بود.
صرف صبحانه بلافاصله پس از اتمام نماز

آدرس:

‎72 ‎Luckie st, Nunawading VIC 3131‎

همچنین با توجه به اینکه قوت غالب برنج باشد یا نان، لازم است عزیزان محاسبه نمایند و برای هر نفر افراد تحت تکفل خود 3 کیلوگرم از غذای اصلی خود را یا قیمت آنرا بعنوان زکات فطره به فقیر بدهند، یا در جهتی که مراجع تقلید اجازه میدهند صرف کنند این مبلغ برای ملبورن از 9دلار تا 15 دلاربصورت تقریبی میباشد که با توجه به قیمت هر کیلو برنج یا گندم که شخص معمولا خریداری میکند در نظر گرفته میشود. مقدار کفاره روزه هم میتوان به قیمت 750 گرم یا طبق مقدار مورد نظر مرجع خود برنج یا گندم برای هر روزه قضا معادل تقریبی 2.30 دلار استرالیا در نظر گرفت. .

برای رفاه حال دوستان در محل نماز صندوقهایی برای جمع آوری زکات فطره سادات و عام و کفاره در نظر گرفته شده است و همچنین میتوانید مبلغ مذکور را به حساب بنیاد توحید منتقل نمایید. در اینصورت لازم است که در قسمت رفرنس، سید بودن و یا کفاره بودن را هم ذکر فرمایید والا بعنوان زکات فطره عام محاسبه خواهد شد.
Bank Name: NAB
Account name: Tohid Foundation Inc
Account Number: 395242177
BSB: 083175
Refrence: Fetre / Seyed / Kafare

التماس دعا

بنیاد توحید

این صفحه را پرینت بگیرید این صفحه را پرینت بگیرید